Ședința extraordinară a Consiliului Județean Gorj din data de 26.05.2023

Pagină actualizată la: 26.05.2023

Se convoacă Consiliul Județean Gorj în ședință extraordinară, în data de 26.05.2023, ora 12:00, online, conform Procedurii de desfășurare a ședințelor Consiliului Județean Gorj și ale comisiilor de specialitate prin mijloace electronice aprobată prin Dispoziția Președintelui Consiliului Județean Gorj, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind stabilirea componenței nominale a Comisiei de Evaluare Persoanelor Adulte cu Handicap Gorj;

Diverse.

1. Proiect de hotărâre privind repartizarea unor sume din fondul de rezervă bugetară la dispoziția autorităților locale, înscris în bugetul local al Județului Gorj pe anul 2023.

Notă:

Proiectul de hotărâre înscris pe ordinea de zi este inițiat de către Președintele Consiliului Județean Gorj, dl. Cosmin-Mihai Popescu.