Ședința extraordinară a Consiliului Județean Gorj din data de 09.01.2024

Se convoacă Consiliul Județean Gorj în ședință extraordinară, în data de 09.01.2024, orele 13:00, online, conform Procedurii de desfășurare a ședințelor Consiliului Județean Gorj și ale comisiilor de specialitate prin mijloace electronice aprobată prin Dispoziția Președintelui Consiliului Județean Gorj, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre repartizarea parțială a excedentului bugetului local al Județului Gorj, înregistrat la data de 31.12.2023.

Diverse.

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea organizării rețelei școlare de învățământ special din județul Gorj pentru anul școlar 2024-2025.

Notă:
Proiectul de hotărâre înscris pe ordinea de zi este inițiat de către Președintele Consiliului Județean Gorj, dl. Cosmin-Mihai Popescu.