Ședința ordinară a Consiliului Județean Gorj din data de 31.03.2020

Se convoacă Consiliul Județean Gorj în ședință ordinară, în data de 31.03.2020, ora 14:00, la sediul Muzeului Județean Gorj „Alexandru Ștefulescu”, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului propriu general al Judeţului Gorj pe anul 2020;
  2. Proiect de hotărâre pentru validarea rezultatelor concursurilor organizate în vederea ocupării unor funcții de conducere vacante de șef de secție, precum și a unei funcții de medic-șef  din cadrul Spitalului Judeţean de Urgenţă Târgu-Jiu;
  3. Proiect de hotărâre pentru modificarea Statului de funcții al Spitalului de Pneumoftiziologie ,,Tudor Vladimirescu” – comuna Runcu.
  4. Diverse

Notă:

Proiectele de hotărâri înscrise pe ordinea de zi la pct. 1 – 3 sunt inițiate de Președintele Consiliului Județean Gorj.