Ședința extraordinară a Consiliului Județean Gorj din data de 12.03.2019

Se convoacă Consiliul Județean Gorj în ședință extraordinară, în data de 12.03.2019, ora 16:00, în Sala “A” a Instituției Prefectului – Județul Gorj, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre pentru modificarea Organigramei și Statului de funcții ale Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu.
  2. Diverse.

Notă:

Proiectul de hotărâre înscris pe ordinea de zi este inițiat de Președintele Consiliului Județean Gorj.

Proces verbal de ședință

Hotărâri adoptate:

Diverse.

1. Proiect de hotărâre pentru avizarea solicitării Spitalului Judeţean de Urgență Târgu-Jiu de organizare a concursurilor/examenelor de ocupare a unor funcții de conducere vacante de șef de secție, șef de laborator, șef de serviciu și de medic-șef la U.P.U. – SMURD