ANUNŢ – privind punctajul şi rezultatul obţinut la PROBA SUPLIMENTARĂ DE TESTARE A CUNOȘTINȚELOR DE OPERARE PC de către candidaţii participanţi la Concursul de recrutare consilier superior, clasa I

Consiliul Judeţean Gorj
Comisia de concurs
Nr. 10550/24.08.2017

Privind punctajul şi  rezultatul obţinut  la  PROBA SUPLIMENTARĂ DE TESTARE A CUNOȘTINȚELOR DE OPERARE PC de către candidaţii participanţi la Concursul de recrutare pentru ocuparea unei funcţii publice de execuţie vacante de consilier, clasa I, gradul profesional superior la Compartimentul strategii, dezvoltare regională şi relaţii externe, Serviciul cooperare, dezvoltare regională şi relaţii externe, Direcţia tehnico-economică, dezvoltare regională şi relaţii externe din aparatul de specialitate al Consiliului Județean Gorj

Azi, 24.08.2017 s-a desfăşurat  proba suplimentară de testare a cunoștințelor de operare PC a Concursului de recrutare pentru ocuparea unei funcţii publice de execuţie vacante de consilier, clasa I, gradul profesional superior la Compartimentul strategii, dezvoltare regională şi relaţii externe, Serviciul cooperare, dezvoltare regională şi relaţii externe, Direcţia tehnico-economică, dezvoltare regională şi relaţii externe din aparatul de specialitate al Consiliului Județean Gorj.
    Organizarea şi desfăşurarea concursului s-au făcut cu respectarea prevederilor legale în acest sens, respectiv Hotărârea Guvernului nr. 611/2008 pentru aprobarea normelor privind organizarea şi dezvoltarea carierei  funcţionarilor publici, cu modificările şi completările ulterioare şi Legea nr.188/1999 privind Statutul funcţionarilor publici, republicată (r2), cu modificările şi completările ulterioare.
       La PROBA SUPLIMENTARĂ DE TESTARE A CUNOȘTINȚELOR DE OPERARE PC, candidaţii participanţi la această probă au obţinut următoarele rezultate:

Nr. crt.Numele și prenumele candidatuluiRezultatul obținut la proba suplimentară de testare a cunoștințelor de operare pc
1.Dinică Adela VasilicaAdmis
2.Meche Carmen OanaAdmis
3.Perpegel AdrianaAdmis
4.Bodescu ConstantinAbsent

Data şi ora desfăşurării probei scrise este 24.08.2017, ora 1030, Sala D, situată la etajul II al clădirii în care se află sediul Consiliului Județean Gorj (str. Victoriei, nr. 2-4, municipiul Târgu-Jiu).