Anunțuri > Comunicate de presă > INFORMARE DE PRESĂ (1)

INFORMARE DE PRESĂ

NE PREGĂTIM PENTRU COLINDE!

INFORMARE  DE  PRESĂ

NE PREGĂTIM PENTRU COLINDE!

În perioada sărbătorilor de iarnă, pe lângă activitățile culturale tradiționale, ca în fiecare an, Consiliul Județean Gorj va fi pregătit să primească grupuri de colindători din Târgu Jiu și din județ.
 Astfel, în intervalul 19-21 decembrie a.c., copiii și elevii vor fi întâmpinați cu fructe și dulciuri.
      Anunțăm că înscrierile pentru programul de colinde se pot face  la sediul instituției noastre  Strada Victoriei, nr. 2-4, Târgu-Jiu,  în  perioada  27-29 noiembrie 2017, între orele 9.00-14.00, la Biroul de Relații cu Publicul (parter, intrarea B ). Relații suplimentare la tel: 0253/ 213.749.